Alpikol – prírodný sirup na podporu imunity

Našou najlepšou obranou proti chorobám je silný a fungujúci imunitný systém. I keď jeho funkcie najlepšie zocelí zdravý životný štýl, je vhodné mu dopomôcť. Obzvlášť to platí v čase rôznych rizikových období, napríklad v čase prepuknutia vírusových ochorení, ale aj v období, keď sme unavení či vystresovaní. Niekedy ani náš jedálny lístok nie je ukážkovo vyvážený. Navyše existujú aj ďalšie vplyvy, ktoré oslabujú imunitu, či už sú to vonkajšie alebo vnútorné faktory.

Alpikol je sirup na podporu imunity, ktorý možno považovať za prírodný ochranný štít proti vírusom a baktériám. Je zložený z unikátnej kombinácie troch prírodných a aktívnych látok, ktoré pomáhajú urýchliť adekvátnu ochranu tela aktiváciou komplexu kľúčových mechanizmov proti vírusom a baktériám.

Alpikol sa vyrába z vysokokvalitných látok, a preto je vhodný pre deti od troch rokov, ale aj pre dospelých ako antivírový prostriedok nielen pri sezónnych chorobách súvisiacich s prechladnutím. Napomáha ku skráteniu trvania vírusového ochorenia a rýchlej regenerácii organizmu. Preventívne sa odporúča užívať dva až tri mesiace pred obdobím chrípok a prechladnutí.

Je dobré ho užívať v priemere sedem dní v období od prvých príznakov akútnej vírusovej infekcie do zotavenia. Obzvlášť pri symptómoch, akými sú suchý a dráždivý kašeľ, vlhký kašeľ, zvýšená teplota, zápal horných dýchacích ciest a škriabanie v krku.

Odporúča sa po ňom siahnuť okamžite, ak je jeden člen rodiny chorý, aby poskytol účinnú preventívnu ochranu. Imunitný systém tak bude pripravený reagovať a môže pomôcť potlačiť ochorenie v počiatočnom štádiu, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť, že ochorenie prejde miernejšou formou a za kratší čas.

Alpikol
Prírodný sirup na podporu imunity
viac o produkte